Spotkanie autorskie z Krzysztofem Koziołkiem

Krzysztof Koziołek jest przedstawicielem tzw. nurtu kryminału skandynawskiego w Polsce. Zielonogórzanin, mieszka w Nowej Soli. W dorobku ma cztery powieści sensacyjno-kryminalne: Droga bez powrotu (2007), Święta tajemnica (2009), Miecz zdrady (2010), Premier musi zginąć (2011). Za Świętą tajemnicę autor otrzymał nominację do Lubuskiego Wawrzynu Literackiego 2009, za Miecz zdrady został zgłoszony do Paszportu Polityki 2010. Jest laureatem Lubuskiej Literackiej Nagrody dla najbardziej obiecującego młodego pisarza. Z wykształcenia politolog, z zawodu dziennikarz. Dał się poznać jako ciepły, sympatyczny człowiek, ciekawie opowiadał o swoim, pisarskim warsztacie, o tym jak pisze, skąd czerpie tematy. Chętnie odpowiadał na pytania.

Po spotkaniu można było kupić książki autora i otrzymać autograf.

Moderatorem spotkania był Dawid Wincek, rówieśnik naszego gościa, uczestnik wszystkich dotychczasowych spotkań w ramach DKK. Przeczytał wszystkie książki autora i jak sam stwierdził zrobiły na nim wielkie wrażenie. Z niecierpliwością czeka na kolejne, a w tej opinii nie był odosobniony.

Wszelkie fotografie chronione są prawami autorskimi w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. Modyfikowanie i wykorzystywanie bez zgody autora ZABRONIONE.

04.10.2011