Akademia e-Seniora UPC

W ramach programu Akademia e-Seniora UPC, Biblioteka Publiczna w Cybince zorganizowała kurs komputerowy dla osób po pięćdziesiątym roku życia, który trwał od 01.06.2013 do 24.07.2013. Na zajęciach uczestnicy mieli okazję poznać między innymi: podstawy obsługi komputera, zapoznać się z programami komputerowymi, założyć pocztę elektroniczną i nauczyć się jak wyszukiwać informacje w Internecie. Zajęcia prowadzone były przez Adama Owsiańskiego, informatyka który podzielił się swoją fachową wiedzą oraz udzielił wielu cennych rad dotyczących bezpiecznego poruszania się w Internecie.

16 uczestników kursu zostało podzielonych na 4 grupy, maksymalnie do 5 osób ze względu na poziom zaawansowania. Dla każdej z grup zrealizowano 10 spotkań po 90 minut.

Na zakończenie kursu odbyło się spotkanie gdzie w miłej atmosferze uczestnicy wraz z prowadzącym dzielili się swoimi spostrzeżeniami, uwagami, i opiniami. Każdy uczestnik otrzymał dyplom ukończenia kursu.

Dziękujemy Domowi Kultury za udostępnienie komputerów GCI na spotkania warsztatowe.

sierpień 2013