DKK – Spotkanie z Zuzanną Celmer

W ramach działalności Dyskusyjnych Klubów Książki 13 czerwca 2013 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Cybince gościliśmy Panią Zuzannę Celmer – znaną psycholog i licencjonowaną psychoterapeutkę, autorkę dziewięciu książek o tematyce małżeńskiej, społecznej i rodzinnej, z których trzy zostały przetłumaczone na języki obce.

Zuzanna Celmer od piętnastu lat prowadzi seminaria szkoleniowe. Od lat współpracuje z różnymi czasopismami oraz portalami internetowymi. Prowadzi terapię indywidualną, szkolenia dla firm, współpracuje z uniwersytetami trzeciego wieku. Często pełni również rolę eksperta w radiu i telewizji, chętnie odpowiadała na zadawane pytania:„Nie namawiam do altruizmu. Nie agituję za wspaniałomyślnym wybaczeniem. Proponuję spojrzeć na rodzinne problemy w najbardziej egoistyczny sposób, a mianowicie potraktować je w myśl zasady „zdrowego egoizmu”. Okaże się wtedy, że warto pozbyć się nieprzychylnych myśli i uczuć, ponieważ TO SIĘ OPŁACA!”

Na nasze spotkanie – oprócz stałych klubowiczów DKK – zaprosiliśmy również chętne osoby do spotkania z psycholożką. Podczas wieczoru uczestnicy mogli zakupić książki Zuzanny Celmer, m.in.:

  • „Jak zbudować szczęśliwy związek partnerski?”
  • „Jak poradzić sobie z własna zazdrością?”
  • „Co wiemy o sobie i naszym życiowym partnerze?”
  • „Jak zrozumieć siebie i ukochana osobę?”
  • „W łóżku z teściową”

oczywiście z autografem naszego Gościa.

12.06.2013