Dzień pluszowego misia w bibliotece

W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, 28 i 29 listopada przedszkolaki z Cybinki spotkały się w Bibliotece Miejskiej. Zaproszone dzieci przyniosły ze sobą swoje pluszowe misie. Zabawa była doskonała, dzieci zachwycały się dekoracjami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Była muzyka, śpiewy i pląsy, dzieci miały okazję posłuchać bajki o Misiu Brumku, którego bardzo polubiły. Nie zabrakło misiowych zagadek, oraz ulubionego przysmaku wszystkich misiów czyli miodku. Na koniec odbyło się pasowanie na Przyjaciela Misia i każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy certyfikat Przyjaciela Pluszowego Misia. Spotkania przygotowały panie Anna Federowicz z filii w Rąpicach i Dorota Wieczorek z filii w Białkowie.

Nasi goście:
• Przedszkole „Kraina Kota w butach”
• Przedszkole Publiczne w Cybince
• Niepubliczne Przedszkole w Cybince „Chata Małolata”

Adam Owsiański / 28-29.11.2013