Mikołajki – Rąpice (grudniowe DKK)

16 grudnia 2013 roku odbyło się grudniowe DKK w Rąpicach, wzięło w nim udział 26 dzieciaczków. Tematem były Święta Bożego Narodzenia i nagrodzenie osób, które wzięły udział w konkursie na Najpiękniejszy List do Świętego Mikołaja. W konkursie wzięło udział 13 osób. Wszystkie dostały w prezencie świecącego bałwanka oraz cukierki. Cztery osoby w dniu dzisiejszym pojadą do Biblioteki w Cybince po nagrody za I miejsca. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za udział w konkursie!!!

Po rozdaniu nagród wszystkie dzieci wysłuchały bajki o Świętym Mikołaju i zrobiły do niej przepiękne ilustracje. Wspólnie zrobiliśmy przepiękną wystawę z wszystkich prac. Po wspólnych zabawach i tańcach posililiśmy się słodkościami…

Anka Federowicz / 16.12.2013