Akademia e-seniora II zakończyła warsztaty

3 czerwca odbyło się ostatnie spotkanie warsztatowe 2-giej edycji warsztatów Akademii e-Seniora. Okazuje się, że po przełamaniu strachu przed nieznanym – każdy uczestnik 50+ może opanować internet, polubić go z wzajemnością i wykorzystać w codziennych czynnościach. Najtrudniej zrobić pierwszy krok.

W trakcie bibliotecznych warsztatów prowadzonych przez informatyka Biblioteki Miejskiej Adama Owsiańskiego, uczestnicy nie tylko posiedli internetowe umiejętności i wiedzę, ale i zawiązali przyjaźnie. Chcą nadal spotykać się w klimacie bibliotecznych przestrzeni, poszerzając swoją wiedzę o inne dziedziny nauki, które znajdują się w kręgu ich zainteresowań. W warsztatach udział wzięło 10 uczestników delegowanych do trzech grup zaawansowania. Łącznie odbyło się 30 spotkań.

03.06.2014