Gość Biblioteki – Zbigniew Przybycień

„Jak cennym jest zdrowie ten tylko się dowie kto je stracił,” po dzisiejszym spotkaniu wyszliśmy mądrzejsi przed szkodą, z wiedzą, która uzmysłowi nam czy zawartość naszego talerza spełnia oczekiwania i zapotrzebowanie naszego organizmu.

GOŚĆ BIBLIOTEKI Pan Zbigniew Przybycień znawca i autor książek poświęconych niekonwencjonalnym sposobom walki o zdrowie, przez cztery godziny opowiadał i analizował metody oraz naukowe osiągnięcia ich twórców. W spotkaniu, licznie udział wzięły, osoby z Zielonej Góry i Krosna Odrzańskiego. Za bardzo interesujący wykład podziękowano koszem wiktuałów przygotowanych przez Panią Joannę Niparko z Towarzystwa Miłośników Polesia i Białkowa. Produkty w pełni ekologiczne i zdrowe. Dziękujemy.