Przyszła Pani Jesień

1 wrzesień 2014

Rozpoczęcie roku szkolnego. Dzieci wraz z rodzicami zaproszeni zostali do biblioteki. Maluchy, które odwiedziły naszą bibliotekę po raz pierwszy od razu chciały się do niej zapisać i wypożyczać książki. Dzieci, które już korzystały z zajęć w naszej bibliotece od razu zauważyły, że coś się w niej zmieniło – powstał kącik dla dzieci, który przez cały czas się zmienia i powiększa.

Zajęcia DKK – Przyszła Jesień

Dnia 23 września do naszej biblioteki zawitała pani Jesień. Na podstawie opowiadania o Agatce na tropach jesieni przygotowany został cały scenariusz zajęć. Dzieci poznawały kolory jesieni, jakie dary nam przynosi i jak się zmienia nasza pogoda. Później dzieci kolorowały Agatkę z opowiadania i robiły jesienne drzewo. Oprócz tego były jesienne zabawy i zgadywanki. Nie obyło się także bez poczęstunku, który był zdrowy i oczywiście smakowity.

Na koniec ogłosiliśmy konkurs pod nazwą „Pani Jesień”. Rozdanie nagród książkowych ufundowanych przez: Burmistrza Gminy Cybinka pana Romana Siemińskiego i lekarza rodzinnego pana Jarosława Kowalskiego z TERAPI – Krosno Odrzańskie.

01 i 23.09.2014