Dzień Pluszowego Misia

Z okazji „Światowego Dnia Pluszowego Misia”, obchodzonego 25 listopada, Oddział dla dzieci Biblioteki Miejskiej odwiedziła grupa czterolatków z Przedszkola Publicznego oraz starszacy z „Krainy Kota w Butach”. W rolę misia, bohatera spotkania, wcieliła się p. Joasia – bibliotekarka Oddziału dla dzieci. Podczas zajęć dzieci wysłuchały krótkiej informacji na temat powstania pluszowej zabawki, po czym przedstawiły przyniesione ze sobą misiowe maskotki. Chętnie brały udział w konkursach i oddawały się wesołym pląsom przy dziecięcych przebojach. Dzięki obrazkowemu teatrzykowi japońskiemu KAMISHIBAI ,miały okazję poznać historię zaginionego pieska Marudka, której wysłuchały z wielkim zainteresowaniem. Na koniec „Pani Misiowa” zaprosiła gości na słodkie małe co nie co.

25.11.2015