Mamo, Tato chodźmy do biblioteki

Mamo, Tato chodźmy do biblioteki 2016 grafika

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno na tych młodszych, jak i starszych czytelników czekają fascynujące książki, a uśmiechnięty bibliotekarz zawsze służy pomocą.

Oddział dla Dzieci oferuje nie tylko bogaty księgozbiór i bezpłatny internet, prowadzimy interesujące lekcje biblioteczne dla szkół i przedszkoli, nie brakuje ciekawych inicjatyw edukacyjnych, konkursów oraz odniesień do najważniejszych świąt i wydarzeń.

Mile widziani są u nas rodzice z małymi dziećmi, gdzie na wygodnej kanapie mogą poczytać pociechom, przejrzeć prasę lub zwyczajnie zrelaksować się przy filiżance dobrej kawy czy herbaty. W międzyczasie maluch na mięciutkim dywaniku pobawi się klockami, pluszakami lub przy stoliku pokoloruje bajeczne obrazki.

NIE WIESZ CO ROBIĆ W WOLNYM CZASIE?
NIECH BIBLIOTEKA BĘDZIE ULUBIONYM MIEJSCEM
NA CODZIENNEJ TRASIE!