Konkurs „Mój przyjaciel Miś Uszatek”- rozstrzygnięty!

Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego „Mój przyjaciel Miś Uszatek”

 1. Dnia 20 listopada 2017 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach powołana komisja dokonała komisyjnego otwarcia pudełka z głosami i przeliczyła głosy. Dodano również głosy, które oddane zostały w Gminnej Bibliotece Publicznej w Górzycy, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzepinie, Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Cybince oraz Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Ośnie Lubuskim.Komisja w składzie:
  1. Agnieszka Mińska
  2. Mieczysław Mazurkiewicz
  3. Małgorzata Dobosz
  4. Mirosława Dziurda
 2. Na konkurs wpłynęły 32 prace, z czego 4 prace nie spełniły wymogów regulaminowych. Pod głosowanie mieszkańców Powiatu Słubickiego zostało poddanych 28 prac. Ogółem oddano 1005 głosów, w tym głosów ważnych 1001, głosów nieważnych 4.
 3. Laureatami konkursu zostali:I MIEJSCE praca nr 18Wojciech Mikulski (3 lata) z Cybinki razem z mamą Małgorzatą, tatą Mirosławem
  i babcią Henią
  II MIEJSCE praca nr 25Wiktoria Głodna (4lata) z Ośna Lubuskiego razem z mamą Agnieszką i siostrą MałgorzatąIII MIEJSCE praca nr 24Wojciech Koszela (4 lata) z Ośna Lubuskiego razem z mamą Moniką i tatą KrzysztofemOrganizator przyznał dwa WYRÓŻNIENIA:
  • praca nr 13Nikola Dziubińska (6lat) ze Słubic razem z mamą Anetą
  • praca nr 21:Paulina Broniewska (7 lat) ze Słubic razem z mamą i tatą