Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, przypadającego 5 listopada, na cześć urodzin Walta Disneya, bibliotekę odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Kraina Kota w Butach” w Cybince. Święto jest doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie bohaterów bajek, będących nieodzownym elementem każdego dzieciństwa.

Z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały też zabawnej opowieści „Księżniczka Jula, Smok i Rycerze Niedorajdy”, która, jak każdy utwór dla dzieci powinien, skończyła się dobrze i szczęśliwie.

W podsumowaniu, każdy przedszkolak przedstawił za pomocą rysunku swoją ulubioną bajkę. Bardzo dziękuję za piękny, bajkowy prezent!

Joanna Wieczór,
05.11.2019 r.

Link do galerii zdjęć: https://www.facebook.com/BibliotekaCybinka/posts/554346455299601?__tn__=-R