„Pomysł na wakacje” w Białkowie

Dobiega końca nasz czas zajęć wakacyjnych pn. „Tęczowe wakacje”, które odbywały się w dniach 5 – 9 sierpnia 2019 r. w Białkowie. Ten czas dzieci spędzały na grach i zabawach integracyjnych, sportowych na powietrzu, układały klocki, wykonywały prace plastyczno – techniczne. Odbyły się zabawy muzyczno – ruchowe z kolorowymi pomponami.

Prowadzone były zajęcia w plenerze, zabawy z chustą animacyjną, puszczanie baniek mydlanych oraz zawody sportowe, przeprowadzone przez nasze najstarsze koleżanki – Gabrysię i Kingę, którym bardzo dziękujemy za pomoc.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się wizyta strażaków OSP w Białkowie, przy czym każdy z nas miał okazję zasiąść za kierownicą wozu strażackiego oraz założyć hełm strażacki.

Na zakończenie każdy otrzymał medal – wzorowego uczestnika wakacji.

Dziękujemy również bardzo serdecznie Paniom z Towarzystwa Miłośników Polesia i Białkowa za przepyszne racuszki, które osłodziły nam ostatni dzień zajęć. Był to czas pełen wrażeń, a także czas radosnej zabawy.

Podsumowując czas naszych zajęć wakacyjnych dziękujemy wszystkim uczestnikom za uśmiech i wspólnie spędzony czas, zabawę i dobry humor. Do zobaczenia za rok.

Dorota Wieczorek,
12.08.2019 r.,
filia Białków