Witold Cholewa – wernisaż

5 lutego, w Bibliotece Miejskiej, odbył się wernisaż prac Witolda Cholewy.

Fotografie z rejsu na Cyklady, muzyka płynąca w tle, a przede wszystkim pełne entuzjazmu opowieści naszego lokalnego artysty fotografa, przeniosły na chwilę zgromadzonych na piękne greckie wyspy. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk, sekretarz i członek Zarządu Powiatu, Sebastian Łukaszewicz oraz Anna Panek – Kusz, kurator słubickiej Galerii OKNO, z którą autor wystawy współpracuje. Na tak ważnym wydarzeniu nie zabrakło również licznie zgromadzonej rodziny, przyjaciół i znajomych artysty.

Swoją pasję, p. Witold opisuje jednym zdaniem: „Tak, fotografia absorbuje w całości – nie wiem czy ona jest częścią mnie, czy też ja jestem częścią fotografii.” (źródło: www.witoldcholewa.pl)

Wystawę oglądać można w godzinach pracy biblioteki do połowy marca.

Joanna Wieczór,
11.02.2019 r.

Link do galerii zdjęć: https://www.facebook.com/BibliotekaCybinka/posts/397845887616326?__tn__=-R