Przy bibliotece działają

Alebabki
Alebabki

Postanowiły wreszcie zrobić coś dla siebie – spotykają się przy kawie, jeżdżą do teatru, na koncerty, zwiedzają interesujące miejsca, dbają o kondycję (nordic walking, basen), udzielają się społecznie. To ALEBABKI – 25 pań działających przy Bibliotece Miejskiej w Cybince.

Przejdź
Alebabki
Dyskusyjny Klub Książki / Cybinka

Alebabki kochają książki – powieści, opowiadania, poezję… dlatego aktywnie działają również w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Przejdź
Alebabki
Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki / Cybinka

Wiele wspólnych lektur, interesujące rozmowy i wymiany poglądów, wzajemne relacje stworzone podczas kolejnych spotkań – oto wartość i dorobek Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki działającego od niedawna w Bibliotece Miejskiej w Cybince.

Przejdź
Alebabki
Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci / Białków

Mali klubowicze z entuzjazmem czytają bajki i wiersze dla dzieci oraz uczestniczą w zabawach organizowanych przez panią bibliotekarkę.

Przejdź
Alebabki
Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci / Rąpice

Czytanie i opowiadanie bajek, zabawy i zajęcia plastyczne, quizy i konkursy – tego dla małych klubowiczów nigdy nie brakuje.

Przejdź
Grupa Artystyczna Urad
Grupa Artystyczna Urad

Przejdź
Malarski Krąg
Malarski Krąg

Malarski Krąg – to grupa twórczych artystycznie ludzi z różnych dziedzin: malarstwa, rzeźby, literatury, działająca przy Bibliotece Miejskiej w Cybince od grudnia 2010. Chociaż zróżnicowani wiekowo, połaczeni pasją artystycznych działań.

Przejdź
Czytam - Wiem - Tworzę
Czytam – Wiem – Tworzę

Pod tym hasłem rozwijamy zainteresowania czytelnicze i artystyczne dzieci i młodzieży w naszej gminie.

Przejdź
Klub młodego literata OTHERS
Klub młodego literata OTHERS

Młodzi gimnazjaliści „Inni (Others)” chcą… TWORZYĆ, PREZENTOWAĆ, ZAISTNIEĆ, BYĆ… dlatego razem stworzyli przy Bibliotece Miejskiej w Cybince „Klub Młodego Literata”.

Przejdź